Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati @ Volkswagen Bucharest Half Marathon ~ 2018

Semimaratonul București este organizat de către Asociația Bucharest Running Club, în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

Ediția de anul acesta va avea loc pe 12-13 Mai 2018, cu startul în Piața Constituției din București.

Probele de concurs sunt:

- Semimaraton - 21,097 km

- Cursa individuală - 10,8 km

- Ștafetă - echipe de 3 persoane care aleargă 7 km + 7 km + 7,1 km

- Cursa Populară - 3 km

- Cursa Adolescenților - 2,5 km

- Cursa Copiilor - 0,9 - 1,4 km (în funcție de vârstă)

Te invităm să susții cauza The Social Incubator la Semimaratonul București devenind fundraiser voluntar pe galantom.ro.

Mai multe despre eveniment poți afla aici: http://www.bucuresti21km.ro/

[ Show more ]
Galantomi:

Donatii:

Suma:

Pagini fundraising

Alerg din nou pentru viitorul tinerilor defavorizați

Alerg pentru ca tinerii defavorizați din România să aibă dreptul și șansa la un viitor normal. Orice sumă contează. Fii și tu alături de ei

600 RON Suma

Tinerii ATSI aleargă pentru viitorii tineri ATSI!

Gașca veselă The Social Incubator aleargă din nou la Semimaratonul București! Pe 13 mai, Ana, Violeta, Petruța, Mihaela și Cătălin vor alerga

30 RON Suma