BUCHAREST INTERNATIONAL HALF MARATHON ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

Ediția de anul acesta va fi pe 14-15 Mai 2016, cu startul în Piața Constituției din București.

Probele de concurs sunt:

Semi-Maraton Cursa individuală - 21.097 km Cursa scaunelor cu rotile - distanță la alegere: 21.097 km, 10 km sau 2,9 km Cursa individuală (1/2 din circuit) - 10.548 km Ștafetă - Echipa de 4 persoane, fiecare aleargă câte 5,27 Km Cursa Populară - 2,9 km Cursa Copiilor - 0,84 - 1,4 km (în funcție de vârstă)

Te invităm să susții Ascoaitaia Social Incubator la Semimaratonul Internațional București, devenind fundraiser voluntar pe galantom.ro.

Mai multe despre eveniment poți afla aici: http://www.bucuresti21km.ro/

[ Show more ]
Supporters:

Donations:

Raised:

2,717 RON

Fundraising pages

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Eu am fost norocos sa cresc intr-o familie care mi-a oferit sansa la o educatie reala! Alerg pentru cei care nu au avut aceasta sansa! Fii alaturi de

0 RON Raised
0 Donations

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Fiecare tanar are dreptul la educatie si la integrare! Alerg ca tinerii defavorizati sa aiba sansa la un viitor normal! Sustine si tu cauza!

507 RON Raised
5 Donations

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Alerg ca sa ofer tinerilor defavorizati sansa la educatie si la integrare sociala!

285 RON Raised
4 Donations

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Mi-as dori sa spun ca e un efort mic pentru mine, dar un efort mare pentru omenire - in realitate, lucrurile stau invers! Chiar si asa voi continua sa

275 RON Raised
3 Donations

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Alerg eu ca sa castigam cu totii! Fiecare copil orfan sau abandonat are dreptul la o sansa reala pentru un viitor normal! Doneaza si tu!

325 RON Raised
6 Donations

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Vreau ca fiecare km alergat de mine sa fie un pas in plus in lupta pentru a oferi tinerilor defavorizati o sansa la un viitor normal. Doneaza si sprij

1,325 RON Raised
11 Donations