Adriana Preda - Asociatia Social Incubator

Impreuna putem sa oferim un viitor mai bun tinerilor institutionalizati

De mai mult de un an de zile, mi-am gasit drumul. Mi-am gasit calea, vocatia, pasiunea. Si de atunci, in fiecare zi, fac ceea ce fac cu inima.

Asta incercam sa le aratam si tinerilor nostri - ca e datoria lor sa isi gaseasca un drum in viata. Sa isi gaseasca un loc de munca unde sunt valorizati si apreciati; sa isi construiasca visele, sa creada in ei, sa faca totul din pasiune.

Suntem alaturi de ei, lucram pentru ei si acum a venit momentul sa alergam pentru ei. Alerg pentru ei ca sa le arat ca au dreptul la o viata frumoasa, ca au dreptul sa fie fericiti si ca da, au dreptul sa viseze.

Si asta facem noi, le aratam ca pot visa pana unde ii lasa imaginatia.

Pe 9 octombrie, voi sustine cauza asociatiei in care sunt implicata si voi alerga pentru sansa la fericire. Pentru ca tinerii orfani si abandonati sa aiba sansa la un viitor normal.

Fii alaturi de noi; orice donatie conteaza, orice suma face diferenta.

Asociatia Social Incubator

Incepand cu luna mai 2014, Asociatia The Social Incubator deruleaza un program amplu, denumit “Un viitor mai bun pentru tinerii institutionalizati”.

Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati

La aproape doi ani de la lansare, principalul program derulat de asociație, „Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati”, a ajutat peste 180 de tineri orfani sau abandonati.

Mult succes!!!
08 oct 2016

Mult succes, Adriana, cu acest proiect! Si nu uita sa zambesti! :)
08 oct 2016
foarte frumos ceea ce faceti
07 oct 2016
Oameni cu suflet cald, continuati sa ajutati!
05 oct 2016
Succes :)
05 oct 2016
Vă iubesc! Cu sprijinul vostru acum sunt un om mare! Va pup!
04 oct 2016

Pentru ca nu am cunoscut un om cu un suflet mai mare decat al ei si pentru ca, cum poate ea, incearca sa ajute fiecare sufletel care nu are parte de ce este normal si de nevoie in viata asta! Bravo, Adriana! Este foarte important sa te autodepasesti si prin acest fapt sa ajuti si alti oameni! Mult succes!!!!!
Mult succes!!!
Te sustin moral de pe margine!! Multa bafta si rezistenta iti doresc!! <3

Bravo! Iti tinem pumnii!
03 oct 2016