Andrei Alexandru Gherasim - Asociația The Social Incubator

Impreuna putem sa oferim un viitor mai bun tinerilor institutionalizati

55 RON Donations raised
3 Donations
I want to donate!

Cred ca tinerii orfani si abandonati merita o viata mai buna! Alerg pentru ei, pentru dreptul la fericire, pentru sansa lor la o viata normala.

Doar impreuna putem fi alaturi de ei! Doneaza si tu!

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Programul principal al Asociației The Social Incubator, al cărui scop este de a-i susține pe tinerii care au părăsit - sau urmează să părăsească - sistemul de protecție a copilului, cu vârste cuprinse între 16 și 26 de ani, să facă tranziția către viața adultă într-o manieră care să le pună în valoare aptitudinile și să le asigure independența pe termen lung.

3 Donations

Ma bucur ca sunt oameni care se implica si care fac lucruri atat de frumoase! Bafta, la cat mai mare!
05 Oct 2016

Go go go!! #teamAndrei :D