Singurul cadou pe care mi-l doresc de ziua mea

Ioana Stratulat Asociația The Social Incubator

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

Împreună suntem mai buni!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe galantom.ro/daruiesteziuata

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

La multi ani!!!
la multi ani, Ioana!!!
Keep up with your beautiful soul! Love you! ❤

la multi ani!!!
12 Feb 2017
Happy bday banana! Keep being humble and generous!
11 Feb 2017

11 Feb 2017
La multi ani fetita. miss you

sch

Bravo, banano! Bună bună idee!
10 Feb 2017
La multi ani, Ioana! Sa fii fericita!
10 Feb 2017

Felicitari Ioana, pentru cea ce faci, esti o persoana minunata. Iti doresc din suflet sa strangi suma necesara (propusa) pentru a ajuta acesti tineri.
10 Feb 2017
Un suflet frumos face ceva la fel de frumos. Felicitari Ioana!!!
02 Feb 2017
01 Feb 2017