Cristian Ene - Asociatia Social Incubator

55 RON Donations raised
3 Donations
I want to donate!

Tinerii minunați de la The Social Incubator aleargă la Semimaratonul București 2017 pentru a susține șansa tuturor tinerilor defavorizați la un viitor demn și o viață independentă.

Pe 14 mai, dis-de-dimineață, Petruța, Violeta, Gelu și Cristi vor lua startul din Piața Constituției la proba de ștafetă, respectiv la cursa populară. Au ceva emoții, așa că vă rugăm să-i (și să ne) încurajați cu o donație pe pagina lor de Galantom.

Vă mulțumim! <3

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Asociatia Social Incubator

Incepand cu luna mai 2014, Asociatia The Social Incubator deruleaza un program amplu, denumit “Un viitor mai bun pentru tinerii institutionalizati”.

Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati

La aproape doi ani de la lansare, principalul program derulat de asociație, „Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati”, a ajutat peste 180 de tineri orfani sau abandonati.

BUCHAREST INTERNATIONAL HALF MARATHON ~ 2017

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București. Ediția de anul ac

3 Donations

Bravo - sunteti cu adevarat o inspiratie pentru noi toti!
12 May 2017
Mult succes, copii frumoși! <3
02 May 2017
Sunteti minunati, copii! Felicitari si multa bafta.
02 May 2017