Martha Rusoiu - Asociatia Social Incubator

Echipa BusinessMark aleargă 63 de kilometri pentru viitorul tinerilor instituționalizați

95 RON Donations raised
3 Donations
I want to donate!

Noi suntem echipa BusinessMark și, chiar dacă alergatul nu e tocmai un punct forte pentru unii dintre noi, am decis ca 5 membri ai echipei să participe la Bucharest Half Marathon 2017 în sprijinul Asociației The Social Incubator și al muncii lor dedicate tinerilor instituționalizați din România. Gândul că putem schimba destinul acestor tineri ne dă tot avântul de care avem nevoie pentru a trece linia de finish cu 63 de kilometri alergați în total :)

Vă mulțumim și vă rugăm să ne susțineți cu o donație!

Cu drag,

Team BusinessMark

#Running4ATSI #RunInBucharest

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Asociatia Social Incubator

Incepand cu luna mai 2014, Asociatia The Social Incubator deruleaza un program amplu, denumit “Un viitor mai bun pentru tinerii institutionalizati”.

Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati

La aproape doi ani de la lansare, principalul program derulat de asociație, „Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati”, a ajutat peste 180 de tineri orfani sau abandonati.

BUCHAREST INTERNATIONAL HALF MARATHON ~ 2017

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București. Ediția de anul ac

3 Donations

15 May 2017