Ioana Stratulat - Asociatia Social Incubator

Cel mai frumos cadou de ziua mea

1,205 RON Donations raised
5 Donations
I want to donate!

Am ales sa fac acest lucru deoarece sunt recunoscatoare pentru ca am primit inca un an si pentru ca nu este nimic mai minunat decat sa daruiesti. Ce farmec ar avea o zi de nastere daca nu ai imparti-o cu oameni frumosi?

Am ales sa sustin Social Incubator deoarece cred ca fiecare tanar ar trebui sa aiba sansa la un start bun si sa isi poata construi o cariera, o viata frumoasa.

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Asociatia Social Incubator

Incepand cu luna mai 2014, Asociatia The Social Incubator deruleaza un program amplu, denumit “Un viitor mai bun pentru tinerii institutionalizati”.

Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati

La aproape doi ani de la lansare, principalul program derulat de asociație, „Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati”, a ajutat peste 180 de tineri orfani sau abandonati.

5 Donations

❤️
17 Feb 2018
Multumesc din suflet pentru tot ceea ce faceti! Va super iubesc si “cand o sa cresc mare” as vrea sa ajut la fel de mult si bine, cum o faceti voi. Mult succes in continuare!
14 Feb 2018
13 Feb 2018
La multi ani Nasa mea frumoasa si buna!!!
La multi ani frumosi! :*