Ioana Stratulat - Asociația The Social Incubator

Cel mai frumos cadou de ziua mea

1,205 RON Donations raised
5 Donations
I want to donate!

Am ales sa fac acest lucru deoarece sunt recunoscatoare pentru ca am primit inca un an si pentru ca nu este nimic mai minunat decat sa daruiesti. Ce farmec ar avea o zi de nastere daca nu ai imparti-o cu oameni frumosi?

Am ales sa sustin Social Incubator deoarece cred ca fiecare tanar ar trebui sa aiba sansa la un start bun si sa isi poata construi o cariera, o viata frumoasa.

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Programul principal al Asociației The Social Incubator, al cărui scop este de a-i susține pe tinerii care au părăsit - sau urmează să părăsească - sistemul de protecție a copilului, cu vârste cuprinse între 16 și 26 de ani, să facă tranziția către viața adultă într-o manieră care să le pună în valoare aptitudinile și să le asigure independența pe termen lung.

5 Donations

❤️
17 Feb 2018
Multumesc din suflet pentru tot ceea ce faceti! Va super iubesc si “cand o sa cresc mare” as vrea sa ajut la fel de mult si bine, cum o faceti voi. Mult succes in continuare!
14 Feb 2018
13 Feb 2018
La multi ani Nasa mea frumoasa si buna!!!
La multi ani frumosi! :*