Anca Preda - Asociația The Social Incubator

Alerg din nou pentru viitorul independent și demn al tinerilor defavorizați

50 RON Donations raised
2 Donations
I want to donate!

Duminică voi participa din nou la Bucharest Marathon și, ca de fiecare dată, îmi doresc ca fiecare kilometru parcurs să fie o reușită nu doar pentru mine, ci și pentru tinerii defavorizați cărora Asociația The Social Incubator le croiește un viitor independent și demn.

Ajută-mă cu o donație pe această pagină și îi vei ajuta, în primul rând, pe ei!

Îți mulțumesc!

#Running4ATSI

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Programul principal al Asociației The Social Incubator, al cărui scop este de a-i susține pe tinerii care au părăsit - sau urmează să părăsească - sistemul de protecție a copilului, cu vârste cuprinse între 16 și 26 de ani, să facă tranziția către viața adultă într-o manieră care să le pună în valoare aptitudinile și să le asigure independența pe termen lung.

2 Donations

10 Oct 2018
Mandra de tine, surioara!
10 Oct 2018