#alergpentruschimbare

Nico Arghiroiu Asociația The Social Incubator

Bună! Sâmbătă, pe 22 august, voi alerga pentru Asociația The Social Incubator, în cadrul cursei virtuale Bucharest Family & 10K!
Cine mă cunoaște, știe că alergatul nu este activitatea mea preferată în viață, însă, acum pot alerga pentru o cauza în care cred și am zis sa incerc!

Dacă vrei să fii alături de mine și să susții cauza tinerilor pentru care alerg, mă poți ajuta cu o mică donație! Îți mulțumesc! ❤️

.

Dacă vrei să afli mai multe despre Asociația The Social Incubator și programele lor de integrare a tinerilor - click aici.
Poți să îi urmărești pe Facebook  sau pe Instagram.
Sau dacă vrei să le afli poveștile, spuse chiar de ei, ascultă interviurile START Now.

Ediția din acest an a UNIQA Asigurări Bucharest Family &10K, programată pentru data de 22 august 2020, va avea loc virtual, având în vedere incertitudinile legate de condițiile de desfășurare în contextul apropierii de data stabilită, precum și specificul evenimentului, care promovează practicarea sportului în familie, indiferent de vârstă. Alergătorii vor lua startul în ace

19 Aug 2020
18 Aug 2020

Știu că poți, Nico!!! Mult succes îți doresc!
18 Aug 2020
17 Aug 2020
Succesuri..
17 Aug 2020

Felicitări copil frumos❤️❤️

Cora

A.D.

Go,go,go, Nico!! Felicitari!!

Cosmin

Ești minunată pentru ceea ce faci! Bravo!

Nico Arghiroiu : Asociația The Social Incubator
#alergpentruschimbare