Paul Dudau - Asociația The Social Incubator

21 de kilometri pentru viitorul tinerilor defavorizați

Pentru al treilea an consecutiv, alerg la Semimaratonul București pentru ca tinerii defavorizați din România să aibă dreptul și șansa la un viitor normal.

Orice sumă contează. Fii și tu alături de ei!

Îți mulțumesc,

Paul

Volkswagen Bucharest Half Marathon ~ 2019

Semimaratonul București este organizat de către Asociația Bucharest Running Club, în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București. Ediția de anul acesta va