#alergpentruschimbare

Andrei Alexandru Gherasim Asociația The Social Incubator

Salut!

Despre faptul că îmi place să alerg, cred că știi deja. Fac asta de mai bine de 6 ani și da, este pasiunea mea!

Ceea ce poate nu știi încă, este că, în urmă cu 4 ani i-am cunoscut pe tinerii care beneficiază de programele Asociației The Social Incubator. Am fost martor la procesul lor de integrare în societate și sunt fericit să văd că cei care acum 4 ani nu aveau foarte multe perspective, acum au un job stabil, își continuă studiile, au vise și planuri de viitor.

Anul acesta, mi-am propus să alerg pentru schimbare. Să alerg pentru tinerii din programele asociație care primesc o șansă la un viitor mai bun.

Îmi doresc să strâng cel puțin 10 lei, pentru fiecare km pe care îl alerg la Maratonul Bucuresti, pe 13 octombrie.

Susține-mă și împreună putem să schimbăm destinele tinerilor defavorizați!

Îți mulțumesc! ️

- urmărește activitatea Asociației The Social Incubator, aici

Aleargă pentru schimbare la Bucharest Marathon 2019! Asociaţia The Social Incubator te invită să alergi pentru schimbarea socială la Maratonul Raiffeisen Bucureşti. Hai alături de noi pentru a susţine cauza tinerilor defavorizaţi din România! Aleargă pentru cei ce ies din sistemul de protecţie a copilului fără sprijin, fără mijloace de a-şi susţine independent traiul, fără ȋnc

Baftaaa!
11 Oct 2019

Felicitari, Andrei, si mult succes duminica la maraton :) Felicitari, de asemenea, asociatiei The Social Incubator, si oamenilor minunati din spatele acestei asociatii care schimba destinele tinerilor defavorizati si le sunt mereu alaturi! Palaria jos, sunteti grozavi!
10 Oct 2019
Felicitari pentru initiativa!