24 ORE de Sport Non-Stop

Cristian Popa Asociația The Social Incubator

Te invit, pentru o oră din cele 24, să faci sport live pe pagina ta și să contribui astfel la educația tinerilor!

Este un eveniment caritabil unic, organizat în favoarea tinerilor vulnerabili de la Asociația The Social Incubator.

Iar daca vei fi pe litoral, te invit să te alături fizic acestui eveniment și să faci sport pentru o oră alături de mine, pentru a beneficia de avantajele ce le aduce mișcarea, nu doar corpului, ci și minții și spiritului.

Mai mult, tinerii vor fi recunoscatori pentru că ești alături de ei!

Detalii despre eveniment - 24 ORE de Sport Non-Stop

Detalii despre Asociația The Social Incubator

Pe 7 iulie, la ora 7:00 Cristian Popa dă startul celor 24 Ore de Sport Non-Stop - Eveniment Caritabil pentru susținerea tinerilor vulnerabili din programele #TheSocialIncubator. Fii alături de Cristian și contribuie la antrenamentul lor pentru un viitor pe cont propriu. Tot ce trebuie să faci este să: alegi 1 oră dintre cele 24 și faci sport live, pe pagina ta de Facebook sau faci sport, t

Angela si Costi