De ziua mea, un cadou pentru ei

Alina Cruceru Asociația The Social Incubator

După cum (puțini dintre voi) știți, pe mine mă cheamă și Andreea. Nu am făcut mare tam-tam cu asta până acum, dar anul ăsta am un motiv foarte bun să atrag atenția asupra acestui lucru. De ce? Pentru că am ales să-mi donez ziua de nume cauzei la care pun umărul de aproape doi ani: Asociația The Social Incubator.

În concluzie, nu vă cer cadouri, nu vă cer nici măcar să-mi spuneți „La mulți ani”, vă rog în schimb să faceți o donație pentru tinerii minunați pe care eu și colegii mei îi susținem în drumul către un viitor independent și demn.

Vă mulțumesc!

#PuneInima de #GivingTuesday pentru #TheSocialIncubator

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Un alt admirator secret

02 Dec 2018

Adriana

Sa ne traiesti, Andreea Alina! Multumim pentru tot!
01 Dec 2018
30 Nov 2018

Irina

Happy Name Day, Andreea!!! :)
30 Nov 2018

Un admirator secret

La multi ani! :*
29 Nov 2018

28 Nov 2018

Mihaela

La multi ani de fapte bune!!!!
28 Nov 2018

La Multi Ani!