Bogdan Florescu - Asociația The Social Incubator

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Fiecare tanar are dreptul la educatie si la integrare! Alerg ca tinerii defavorizati sa aiba sansa la un viitor normal!

Sustine si tu cauza!

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul

Diana