DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Larisa Claru Asociația The Social Incubator

Vreau ca fiecare km alergat de mine sa fie un pas in plus in lupta pentru a oferi tinerilor defavorizati o sansa la un viitor normal. Doneaza si sprijina direct cei peste 180 de tineri institutionalizati din programul asociatiei.

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul acesta va fi pe 14-15 Mai 2016, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: Semi-Maraton Cursa individuală - 21.097 km Cursa scaunelor cu rotile - distanță la

With love from Audtralia,, Best Wishes Luke Lawrence
20 May 2016

16 May 2016
acum Trebuie sa termin si sa nu te oprim de alergare pana la sosire !!!
Go Girl!!!!

Olivier Ravon