Paul Dudau - Asociația The Social Incubator

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

Mi-as dori sa spun ca e un efort mic pentru mine, dar un efort mare pentru omenire - in realitate, lucrurile stau invers! Chiar si asa voi continua sa lupt pentru valorile in care cred!

Fiti alaturi de noi - doar impreuna putem oferi sansa la un viitor normal tinerilor defavorizati!

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul

16 May 2016
13 May 2016