Larisa Claru - Asociația The Social Incubator

DOAR IMPREUNA PUTEM OFERI SANSA LA UN VIITOR NORMAL TINERILOR DEFAVORIZATI!

1,325 RON Donatii stranse

Vreau ca fiecare km alergat de mine sa fie un pas in plus in lupta pentru a oferi tinerilor defavorizati o sansa la un viitor normal. Doneaza si sprijina direct cei peste 180 de tineri institutionalizati din programul asociatiei.

Programul principal al Asociației The Social Incubator, al cărui scop este de a-i susține pe tinerii care au părăsit - sau urmează să părăsească - sistemul de protecție a copilului, cu vârste cuprinse între 16 și 26 de ani, să facă tranziția către viața adultă într-o manieră care să le pună în valoare aptitudinile și să le asigure independența pe termen lung.

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul

With love from Audtralia,, Best Wishes Luke Lawrence
20 mai 2016

16 mai 2016
acum Trebuie sa termin si sa nu te oprim de alergare pana la sosire !!!
Go Girl!!!!
Go Larisa Go!!!!