Anca Preda - Asociatia Social Incubator

Impreuna putem sa oferim un viitor mai bun tinerilor institutionalizati

120 RON Donations raised
4 Donations
I want to donate!

Sunt implicata 100% in cauza pe care o sustin! Vreau sa fiti alaturi de mine si sa sustinem programul Asociatiei The Social Incubator si sa oferim tinerilor orfani si abandonati o sansa la un viitor normal!

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Asociatia Social Incubator

Incepand cu luna mai 2014, Asociatia The Social Incubator deruleaza un program amplu, denumit “Un viitor mai bun pentru tinerii institutionalizati”.

Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati

La aproape doi ani de la lansare, principalul program derulat de asociație, „Un viitor normal pentru tinerii institutionalizati”, a ajutat peste 180 de tineri orfani sau abandonati.

4 Donations

08 Oct 2016

08 Oct 2016

Mica mica si cu un suflet imens. Faceti niste lucruri extraordinare! Felicitari si te sustin cu toata inima!
05 Oct 2016
Ma bucur ca am avut ocazia sa cunosc asa oameni minunati ca tine si Adriana! Tot respectul pentru ceea ce faceti! Mult succes!
04 Oct 2016