The Social Incubator - STRANGERE DONATII

Cristian-Pavel Stoicescu Asociația The Social Incubator

Te invit sa donezi alaturi de mine asociatiei The Social Incubator care se ocupa de formarea si pregatirea tinerilor.

Te invităm să alergi pentru o viață independentă oferită #tineriideviitor la Legal Half Marathon 2024!   Credem în puterea arhitecților de fapte bune de a construi cu energia lor, o lume mai bună.  Fie că îți place să alergi sau să mergi rapid, fiecare pas reprezintă o cărămidă în construirea unei vieți independente pentru tineri. Hai să alergăm împreună și să construi

05 Feb 2024

05 Feb 2024